Кабмін визначився з ціною на газ — міняти тарифи не будуть

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 10.09.2022 в 16:34.
Кабмін визначився з ціною на газ — міняти тарифи не будуть

Уряд вирішив продовжити дію «Положення про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу» до 30 квітня 2023 року. У період опалювального сезону «Нафтогаз» постачатиме компаніям блакитне паливо за фіксованою ціною. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Телеграм-каналі.

— Тобто ціна на блакитне паливо для виробників тепла на цей період залишиться незмінною, що дає можливість місцевій владі так само не підвищувати тарифи на тепло та воду для населення, — пояснив голова Кабміну.

За його словами, це рішення дозволить забезпечити надійне та безперебійне постачання природного газу та надійність функціонування ринку газу в Україні. Як зазначив Шмигаль, Україна та Європа готуються до складного опалювального сезону та враховують усі можливі сценарії, які може реалізувати Росія.

«Положення про покладання спеціальних зобов’язань (ПЗГ) на суб’єктів ринку природного газу» Кабмін затвердив у травні. Документ зобов’язує «Нафтогаз» постачати газ постачальникам тепла за ціною 7420 гривень за 1000 кубометрів. У середині серпня Верховна Рада ввела мораторій на підвищення тарифів на газ, тепло та гарячу воду на час військового стану та протягом 6 місяців після його завершення.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022