Ілон Маск запропонував віддати Крим Росії, щоб не допустити ядерну війну

Подивитись всі дописи у розділі: Америка. Розміщено: 03.10.2022 в 20:19.
Ілон Маск запропонував віддати Крим Росії, щоб не допустити ядерну війну

Ілон Маск запропонував віддати Крим Росії, щоб закінчити війну між Україною та Росією, а також не допустити ядерної війни. У своєму твіттері найбагатша людина у світі запустила опитування, чи згодні його підписники з такою пропозицією.

— Цілком ймовірно, що це буде кінцевим результатом – питання лише в тому, скільки помре до цього. Також варто зазначити, що можливим, хоч і малоймовірним, результатом цього конфлікту є ядерна війна, — налякав Маск 107 мільйонів своїх читачів у соцмережі.

Засновник компаній SpaceX та Tesla припустив, що миру між Україною та Росією можна досягнути наступним чином:

“відновити вибори в анексованих регіонах під наглядом ООН. Росія йде, якщо на це буде воля народу”;
“Крим формально є частиною Росії, як це було з 1783 року (до помилки Хрущова)”;
“водопостачання Криму забезпечено”;
“Україна залишається нейтральною”;
Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк відповів Маску. Він зазначив, що для миру Росія повинна пройти денуклеаризацію та демілітаризацію, а її воєнні злочинці піддатися міжнародному трибуналу. Україна повинна звільнити свої території, включно з анексованим Кримом.

Після обурення українських користувачів Ілон Маск змінив своє питання на наступне: “Воля людей, які живуть на Донбасі та в Криму, має вирішити, чи у складі Росії вони чи України”.

27 лютого Маск погодився поставити Україні обладнання для супутникового інтернету Starlink. 5 березня він зазначив, що не блокуватиме російські ЗМІ, оскільки він за «свободу слова», і всі ЗМІ пропагандистські, просто «деякі більшою мірою, ніж інші». 14 березня Ілон Маск викликав Володимира Путіна на поєдинок за Україну.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022