Сергій Суровікін із Чечні та Сирії в Україну для поширення російського терору

Подивитись всі дописи у розділі: Огляд преси. Розміщено: 11.10.2022 в 15:44.
Сергій Суровікін із Чечні та Сирії в Україну для поширення російського терору

Російський лідер володимир путін призначив генерала ВПС командувати російськими військами на території України після останніх невдач

Міністерство оборони Росії оголосило, що командувач ВПС генерал Сергій Суровікін стане командувачем усіма російськими військами, які воюють в Україні.

Чечня та Сирія, дві з територій, де російські збройні сили були використані для глибокого терору у військових конфліктах, що розгорнулися там, були сценаріями, де Сергій Суровікін показав свій жахливий характер на полі бою під час військових наступів Росії.
Завдяки цьому досвіду він заслужив репутацію безжального військового командування і з тих пір він відомий деяким як «різник Сирії». Зі сцени війни в Чечні йому нагадують обіцянку «знищити трьох чеченських бійців за кожного загиблого російського солдата». У 2017 році Суровікін очолив російську місію в Сирії та отримав звання Героя Росії, хоча його також звинувачували у використанні «суперечливої» тактики, як-от невибіркове бомбардування антиурядових бойовиків. Про це повідомляє Guardian. За даними російського інформаційного агентства ТАСС, під час сирійської кампанії їй вдалося взяти під контроль значну частину території, основні транспортні сполучення та нафтові родовища. У листопаді 2017 року він був призначений головнокомандувачем ВПС Росії, і різні гуманітарні організації вважали його відповідальним за знищення з повітря значної частини сирійського міста Алеппо. Уже наприкінці 2017 року йому було присвоєно звання Героя Росії «за мужність і героїзм, виявлені при виконанні військового обов’язку в Сирійській Арабській Республіці».

Суботнє призначення Суровікіна командувачем військами, дислокованими в Україні, замість Олександра Дворнікова, мало своє майже миттєве відображення в невпинних російських бомбардуваннях української столиці Києва в понеділок. Росія не атакувала місто Київ ракетами з червня минулого року, і відтоді, як Суровікін очолив російську операцію на українській території, назрівала більш масштабна атака не лише на Київ, але й на інші українські міста, такі як Дніпро, Львів чи Запоріжжя.

Невдачі російської армії на українській території викликали нервозність у російських лавах і у Володимира Путіна, якому довелося вдатися до часткової військової мобілізації частини населення, щоб компенсувати втрати та компенсувати відступ у деяких областях України. Перед обличчям натиску українських військ і який навіть погрожував мати достатній ядерний арсенал, щоб мати змогу протистояти Заходу. Усі ці проблеми змусили Путіна замінити Дворнікова на Суровікіна, який носить з собою репутацію жорстокого учасника війни через його послужний список у війнах у Чечні та Сирії.

Поряд з останніми невдачами, яких зазнала російська армія навіть у районах анексованих Росією регіонів, був також напад на Керченський міст, базову інфраструктуру для сполучення Росії з Кримським півостровом, що також призвело до насильницької відповіді Росії.

З цією панорамою Володимир Путін вважав за потрібне звернутися до Сергія Суровікіна, генерала авіації, який має значні віхи у військових кампаніях, під час яких Росія страждала або зазнавала великих невдач. Таким чином Суровікін був призначений Міноборони Росії головним командувачем Сил спеціальних операцій в Україні. Сам Кадиров позитивно оцінив призначення Суровікіна, заявивши, що «він виправить помилки військової операції» і що «російські війська зараз у надійних руках».

Суровікін народився 56 років тому в Новосибірську (Сибір). З 1982 року служить у російській армії, навчався в Омському загальновійськовому командному вищому училищі, Військовій академії імені Фрунзе та Академії Генерального штабу. З березня 2017 року Суровікін очолював кремлівські війська в Сирії, а потім був призначений командувати Повітряно-космічними силами Росії.
Воював в Афганістані, Таджикистані та Чечні, потім у Сирії. У 2013 році він обіймав посаду командувача Східним військовим округом Росії та брав участь у створенні військової інфраструктури на Курилах і в Арктиці. На знак визнання його військових заслуг у Сирії президент Путін присвоїв йому звання генерала армії.
Згідно з різними ЗМІ, такими як Al-Arab, Суровікін також зіграв важливу роль під час подій серпневого перевороту 1991 року проти останнього радянського президента Михайла Горбачова. Під час державного перевороту проти Горбачова, якого різні російські сектори вважали головною причиною розпаду СРСР, Суровікін був капітаном і брав участь у спробі контролювати столицю Москву.
Його заарештували та ув’язнили на шість місяців, але зрештою звинувачення з нього зняли під приводом того, що він виконував наказ згідно з указом про амністію, виданим колишнім президентом Російської Федерації Борисом Єльциним.

Джерело

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022