П’ять країн-членів ООН проголосували проти засудження анексії українських територій Росією

Подивитись всі дописи у розділі: Топ-новини. Розміщено: 13.10.2022 в 6:12.
П’ять країн-членів ООН проголосували проти засудження анексії українських територій Росією

Генеральна асамблея Організації Об’єднаних Націй підтримала резолюцію, яка засуджує спробу Росії анексувати українські території Запорізької, Херсонської, Луганської та Донецької областей. За проголосували 143 країни з 193 держав-учасниць Генасамблеї ООН. Проти проголосували 5 країн – Росія, Білорусь, КНДР, Нікарагуа та Сирія. Утрималися від голосування 35 держав, включаючи Китай та Вірменію.

Згідно з ухваленою резолюцією, країни засудили проведені Росією псевдореферендуми на тимчасово окупованих українських територіях у Запорізькій, Херсонській, Донецькій та Луганській областях. Також держави закликали Росію негайно, повністю та беззастережно вивести всі свої війська з території України у межах її міжнародно визнаних кордонів.

30 вересня цей документ було винесено на розгляд Ради Безпеки ООН. Ухвалити резолюцію не вдалося, оскільки Росія на правах постійного члена наклала вето на документ. Тоді від голосування утрималися чотири країни – Китай, Індія, Габон та Бразилія.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022