На росії військовий літак випробував себе в ролі камікадзе, впавши на житловий будинок

Подивитись всі дописи у розділі: Росія. Розміщено: 23.10.2022 в 13:46.
На росії військовий літак випробував себе в ролі камікадзе, впавши на житловий будинок

На росії в Іркутську (східний Сибір) на двоповерховий будинок впав літак СУ, повідомляє місцевий губернатор Ігор Кобзєв.
За його даними, даних про постраждалих наразі немає.
Про причину падіння не повідомляється.
Рятувальники уточнили, що сталося падіння літака Су-30, виникла пожежа на площі 200 кв.м.
«Під час випробувального польоту зазнав аварії літак Су-30. Літак впав у межах міста, в секторі приватної забудови», – заявили вони.

Як вважає переважна більшість українців, русня вирішила випробувати надсучасний літак в ролі дрона-камікадзе. Експеримент, варто зазначити, виявився вдалим і варто продовжувати руським пілотам брати приклад у даного екіпажу.

17 жовтня в Єйську (Краснодарський край РФ) зазнав катастрофи бомбардувальник Су-34. Літак упав біля дев’ятиповерхового будинку, в якому виникла сильна пожежа, загинули 15 людей.
Міноборони Росії назвало політ навчально-тренувальним і повідомило, що у літака спалахнув один із двигунів. Обидва пілоти катапультувалися і вижили. За інформацією МНС Росії, пожежа сталася через розлив палива.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022