Секрет популярності безконтактних кліторальних стимуляторів розкрито

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 31.01.2023 в 12:29.
Секрет популярності безконтактних кліторальних стимуляторів розкрито

У вашому арсеналі інтим-іграшок досі немає жодного «пінгвіна»? Дарма! Безліч жінок вже оцінили переваги такого девайса і регулярно отримують яскраві оргазми. Розповідаємо, як це працює та чому безконтактні кліторальні стимулятори такі популярні. 

У чому «фішка» секс-іграшки, яка працює за таким принципом

 

Вакуумний вібратор — справжній хіт у сфері інтимних товарів. Чоловікам, котрі обожнюють оральні пестощі, пропонують безліч мастурбаторів, що його імітують, а для жінок вигадали «пінгвіна». Любителі кунілінгуса втішаються: нарешті можна отримати схожі відчуття! Як не крути, а клітор — найчутливіша зона. 

 

На кінці прилад має невеликий розтруб, всередині якого знаходиться мембрана. Натискаєте кнопку — відбувається магія. За відкриття технології можна подякувати німецькому бренду Womanizer. Винахідник Міхаель Ленке помітив, що вакуум надзвичайно приємно впливає на тіло, поділився спостереженнями з дружиною, саме вона й запропонувала зробити такий девайс. Більше ніякої вібрації, лише струмінь повітря — і задоволення не уникнути. 

 

Стимуляцію називають безконтактною, хоча принцип дії полягає в тому, щоб засмоктати ерогенну зону всередину (можна стимулювати не тільки клітор, а й соски). Це схоже на кунілінгус. Враховуючи наявність кількох швидкостей, можна не сумніватися: задоволення отримає кожна, варто просто обрати модель та налаштувати режими.

 

Womanizer та аналоги: як вибрати

 

Ви знайдете вібратор пінгвін в асортименті багатьох брендів: уже згаданий Womanizer, Kiss Toy, Satisfyer, We-Vibe, LELO — список можна продовжувати. В усьому розмаїтті моделей і форм варто виділити 3 групи секс-іграшок:

  1. Власне вакуумні вібратори. Вони можуть мати лише цю функцію або поєднуватися з більшим відростком для вагінальної стимуляції (тоді йдеться вже не про пінгвіна, а про кролика!). 

  2. Звукові стимулятори. Тип впливу трохи інший, а ефект потужніший. Підходять для дівчат, які мають низьку чутливість. 

  3. Смарт-стимулятори. Синхронізується зі смартфоном, і отримуйте задоволення! 

Як зрозуміти, що підійде саме вам? Рекомендується прочитати опис товару, подивитись фото і відео, знайти відгуки. Розпитайте подруг, які вже користуються аналогічними девайсами. А далі залишається тільки одне — спробувати. Пестіть себе на самоті або запрошуйте до інтимних ігор партнера, в обох випадках обов’язково отримаєте задоволення! 

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022