3 правила, як користуватися кредитною картою вигідно

Подивитись всі дописи у розділі: Бізнес. Розміщено: 28.03.2023 в 12:06.
3 правила, як користуватися кредитною картою вигідно

Якщо дебетова картка — це виключно сховище для ваших заощаджень, то кредитна — зберігає вашу позику. Щоби користуватися таким фінансовим інструментом вигідно, треба знайти гарний банк. Наприклад, про Sportbank відгуки переважно стосуються великого відсотка кешбеку й гарних умов за кредитною картою. Більше коментарів ви можете знайти, коли завантажуватимете собі застосунок. Як користуватися кредитом більш раціонально й вигідно?

Користуйтеся кешбеком

На кредитні кошти кешбек (повернення частки від витрати з карти) зазвичай більше, ніж на пільгові. Вигода від того:

  • можливість відкривати більше категорій, що підходять під кешбек;
  • вищий відсоток повернених коштів;
  • можливість збільшувати прибуток, якщо на карті ще є пільговий період і ви своєчасно повертаєте гроші. 

Зазвичай у місяць можна накопичувати до 500 грн. Враховуйте, що кешбек, як і будь-який інший прибуток, оподатковується податком на доходи фізосіб у розмірі 19,5%.

Не знімайте готівку

Частіше грейс-період розраховано на кредитних картах саме на сплату покупок через термінал або онлайн. А інші операції, як-от зняття коштів, переказ їх на інші рахунки, поповнення мобільного, одразу ж супроводжуються нарахуванням відсотків.

До того ж зняття коштів з кредитки має більшу комісію. Якщо ви переводите в готівку власні заощадження, банк бере з вас від 0 до 2%. На зняття банківських грошей комісія зростає до 5%.

Користуйтеся активніше карткою

Порада може здатися дивною. Проте якщо ви любите збирати додаткові привілеї від установ, то це саме для вас. Активні користувачі банку отримують від нього бонуси.

Це може бути участь у спеціальних акціях і розіграшах від партнерів. Або ж з часом банк вам з більшою ймовірністю погодить кредит на кращих умовах. Не забувайте користуватися мобільним банкінгом і там самостійно відстежувати стан свого рахунку.

Отже, при правильному користуванні карткою ви отримуєте вигоду. А залучаючи одночасно пільговий період і кешбек, можете навіть збільшити дохід.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022