Як отримати кредит на придбання основних засобів

Подивитись всі дописи у розділі: Фінанси. Розміщено: 24.08.2023 в 22:52.
Як отримати кредит на придбання основних засобів

Враховуючи той факт, що багато аграрних підприємств втратили техніку, яка була знищена чи вкрадена, кредит на придбання основних засобів – чудова можливість для бізнесу оновити свій транспортний та технічний автопарк на вигідних умовах та ефективно провести поточний агросезон.

У статті ми розповімо, як отримати кредит на основні засоби, які умови банк висуває до позичальника та який графік повернення коштів пропонує. Проконсультували нас спеціалісти ПриватБанку, який бере участь у державній програмі компенсацій “Доступні кредити 5-7-9%” та кредитує агробізнес на умовах зниженої річної ставки.

Що можна придбати у кредит

За умовами такого кредитування, фермер може придбати господарства сільськогосподарську техніку (причіпну, навісну), мобільну сушарку, транспортні засоби. Так, у кредит дозволено придбати авто, яке використовуватиметься в комерційних цілях для ведення бізнесу. Цей кредит видають в національній валюті на суму від 100 000 гривень.

Порядок отримання кредиту 

Підприємець не обмежений у виборі техніки для придбання. В першу чергу потрібно обрати транспортний засіб або техніку в офіційного дилера, а вже потім звертатися до ПриватБанку за кредитом. Після погодження кредитної заявки банк видає гарантійний лист про сплату 80% вартості техніки. Решта 20% лягає на плечі позичальника. 

Далі позичальникові потрібно підписати угоду з дилером та внести авансовий платіж. Кредит потрібно повернути банку протягом встановленого договором строку, до 5 років. Графік платежів може бути щомісячний рівними частинами або адаптований до сезонності бізнесу.

Чи можна купити на ці кошти насіння або паливо? 

Ні. Це цільовий кредит, який видається саме на придбання техніки, якщо вам потрібен кредит на посівну, то варто звернутися до банку та відкрити відновлювальну кредитну лінію. 

Зараз в ПриватБанку діє кредитна програма “Агросезон”, кошти з якої можна використовувати на фінансування потреб поточного сільськогосподарського циклу, тобто на посівну, збір урожаю, післяурожайну діяльність.

Хто може отримати кредит 

Особливість агрокредитування у тому, що отримати гроші можуть лише підприємства та підприємці, які залучені до роботи у сільськогосподарському секторі. Тобто провадять діяльність, пов’язану з рослинництвом, тваринництвом чи іншу сільськогосподарську діяльність, про що свідчать відповідні КВЕДи в установчих документах підприємства. Про інші вимоги до потенційних позичальників можна дізнатися на сайті privatbank.ua.

Кредит на придбання основних засобів надає можливість бізнесу оновити свій автопарк та вдало провести агросезон. Загалом, кредитні можливості, які надає ПриватБанк, сприяють відновленню аграрного сектора в складних умовах, допомагаючи підприємствам оновити ресурси та підвищити ефективність роботи.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022