Асортимент товарів Yochem від офіційного представника

Подивитись всі дописи у розділі: Прес-релізи. Розміщено: 31.10.2023 в 11:31.
Асортимент товарів Yochem від офіційного представника

Сучасний ринок пропонує багато хімічних спецзасобів різного призначення. Свою нішу на ньому впевнено займає український виробник Yochem. Це власне виробництво на базі науково-консалтингової компанії «Українські лабораторії»

Продукція Yochem: сучасні технології в хімічному виробництві

Використання інноваційних хіміко-біологічних технологій дозволяє українському бренду виготовляти високоякісні товари промислового та побутового призначення. Вони виробляються за оригінальною рецептурою або за вказівками замовника. Продукція Yochem містить такі категорії:

  • гідрофобізатори;

  • засоби захисту для одягу та взуття;

  • добрива для рослин;

  • експрес-тести для аналізів у побутових умовах;

  • стандартні розчини для вимірювальних приладів.

Призначення гідрофобних засобів — надання водовідштовхувальних властивостей поверхні. Найчастіше їх використовують для обробки скла, дзеркал, будівельних матеріалів, тканин, замші та шкіри. Гідрофобізатори утворюють бар’єр, який відштовхує від поверхні вологу та бруд.

Їх доцільно наносити на вікна та дзеркала, особливо у приміщеннях з підвищеною вологістю, стінки душових кабін, вітрини тощо. Гідрофобні засоби утворюють повністю прозору плівку, яка перешкоджає відкладенню накипу та осіданню пилу. Таким чином, скляні поверхні тривалий час зберігають доглянутий вигляд, достатньо час від часу протирати їх вологою ганчіркою, щоб змити бризки від мила та шампуню.

gallery-image

 Також гідрофобізатори необхідні автомобілістам. Застосування засобу для обробки скла не лише полегшує миття автомобіля. В дощову погоду вода не розтікається по склу, а збирається в краплі, які швидко скачуються з поверхні. Завдяки цьому навіть у сильну зливу зберігається достатня видимість для водія. 

В лінійці гідрофобних засобів Yochem є товари, призначені для обробки мінеральних поверхонь: цегли, штукатурки, бетону тощо. Захист від вологи підвищує їх морозостійкість, зменшує відкладення солей, запобігає руйнуванню через перепади температур.

Водовідштовхувальна обробка потрібна також для взуття та верхнього одягу.  Це істотно поліпшує їх теплозберігальні властивості та термін служби. Гідрофобізатори наносять на текстиль, шкіру, замшу, нубук, окремі мембранні тканини тощо. Вони оберігають речі не лише від води, а й від бруду та плям. Гідрофобна продукція Yochem  відрізняється високою якістю та повністю безпечна для здоров’я. 

В асортименті спецзасобів для взуття також нейтралізатори запаху, що мають антибактеріальні властивості. Вони розроблені спеціально для тактичного взуття, яке використовується в складних чи екстремальних умовах.

Концерн Yochem також спеціалізується на виготовлені високоефективних водорозчинних добрив. Вони підходять для підживлення ґрунтових та кімнатних рослин, мікрогріну. Добрива можна застосувати і для культур, що вирощуються в гідропоніці.

Експрес-тести для аналізів

Компанія Yochem випускає великий асортимент тест-смужок та реактивів для різних аналізів, які можна проводити в домашніх умовах. Зокрема визначати:

  • рівень родючості ґрунту;

  • ступінь жорсткості води;

  • наявність хімічних речовин у продуктах харчування та повітрі.

В інтернет-магазині «NanoMarket» можна придбати тести, чутливі до важких металів, нітратів, парів ртуті, формальдегіду. Крім цього наші тест-системи допоможуть визначити кількість вітаміну С в продуктах, ступінь хлорованості води, рівень забруднення ґрунту та води паливно-мастильними матеріалами. 

«NanoMarket» є офіційним представником бренду Yochem. Тому замовляючи їхню продукцію на нашому сайті, ви можете бути впевнені в її якості та оригінальності. 

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022