Білий дім: перемога Путіна означатиме загрозу усьому світовому порядку

Подивитись всі дописи у розділі: Війна України з росією. Розміщено: 16.12.2023 в 15:45.
Білий дім: перемога Путіна означатиме загрозу усьому світовому порядку

Білий дім закликав Конгрес США не зволікати з ухваленням рішення щодо нової допомоги Україні. Там підкреслили, що перемога Путіна означатиме загрозу усьому світовому порядку.

Про це заявив координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі. «Майже через 20 місяців після початку жорстокого й варварського вторгнення, Путін заявив, що його агресія в Україні не завершиться, і мир настане лише тоді, цитую, «коли наші цілі будуть досягнуті». Я дуже сподіваюся, що ті республіканці в Палаті представників, які місяцями тримали в заручниках критично важливу допомогу Україні, почули послання Путіна голосно й чітко», — зазначив Кірбі.

Він зазначив, що у той час, коли члени Палати представників роз’їдуться по домівках на різдвяні свята, український народ надалі переживатиме обстріли мирних міст. «Їм потрібна наша допомога. І це їм потрібно зараз, а не після різдвяного яєчного лікеру», — наголосив представник адміністрації Байдена.

Кірбі також підкреслив, що події в Україні — це не чужа війна: «Путін кидає виклик безпосередньо міжнародному порядку, який ми допомагали будувати, він кидає виклик Статуту ООН, він кидає виклик розумінню суверенітету, він кидає прямий виклик демократії». «У разі, якщо такі диктатори як Путін добиватимуться успіхів, це матиме глибокі наслідки для свободи й процвітання в усьому світі. Саме тому Америка не може собі дозволити відмовитися від допомоги», — наголосив Кірбі.

Він нагадав слова президента Байдена про те, що коли диктатори не розплачуються за свою агресію, вони просто йдуть далі. «Бездіяльність — теж дія. Нам давно пора діяти на захист наших інтересів національної безпеки», — зауважив представник Білого дому.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022