Як придбати стероїди в Україні

Подивитись всі дописи у розділі: Суспільство. Розміщено: 18.12.2023 в 11:47.
Як придбати стероїди в Україні

Стероїди — препарати, які часто використовуються у спорті чоловіками. Це синтетичні гормони, які мають сильний вплив на організм. Бажано купувати препарати від перевірених виробників із хорошим складом і ліцензією. Придбати стероїди в Україні можна в надійному онлайн-магазині Стероїд Шоп.

Сустанон — ефективний анаболічний стероїд

Сустанон — це ефірна суміш статевого гормону чоловіка. Ефірний препарат надзвичайно популярний на ринку, який діє у різний час завдяки коротким і довгим ефірам. Ефективність препарату підкріплена тривалим високим рівнем тестостерону в організмі. Це добре, оскільки уколи можна робити набагато рідше, а пікову концентрацію тестостерону підтримувати набагато легше. Дія препарату визначається покращенням силових характеристик спортсмена і гарним набором м’язів. Його використовують і в медицині, для підвищення рівня тестостерону в організмі чоловіка. Можна купити сустанон в Україні в магазині Стероїд Шоп.

Препарат дуже схожий на тестостерон, але із деякими змінами і ефірним хвостом. В організмі чоловіка повинен бути певний рівень чоловічого гормону. Його нестача веде до порушення вторинних статевих ознак і роботи статевих органів. Погіршується потенція та еректильна функція. 

Препарат чудово підсилює роботу статевих органів підвищуючи рівень тестостерону, естрадіолу, андростендіону, дигідротестостерону. Зменшується кількість глобуліну. В результаті підвищення чоловічих гормонів збільшується густина кісток і м’язів. Зменшується зайва вага і жир в організмі. Покращується сексуальна функція. Може збільшитися передміхурова залоза, але це не впливає на її роботу. 

Препарат часто використовується атлетами у період між тренуваннями. Тоді треба накопичувати м’язи разом із калоріями. Сустанон може підвищувати відчуття голоду.

Для отримання максимального ефекту треба почекати, поки препарат накопичиться в організмі в достатній кількості. Перші результати будуть після кількох годин після уколу. Активна дія препарату відбувається декілька тижнів. Новачкам рекомендуються короткі курси по 250 мг речовини. Достатньо 1 ін’єкції в тиждень. Досвідченим спортсменам дозволяється доза до 500 мг. На третій тиждень треба приймати анастрозол 0,5 мг на добу.  Необхідно пройти ПКТ з тамоксифеном.

Ефекти від прийому сустанону та побічні реакції

Під час курсу можна отримати такі результати:

  • збільшення м’язів до 6 кг за курс;
  • гарний апетит;
  • антикатаболічна дія;
  • посилене кровотворення;
  • підвищене лібідо. 

Під час прийому будуть триматися ці ефекти. Гарна дієта спалюватиме жир і підвищить кількість м’язів. Відмічається підвищений рівень витривалості і скорочується час на відновлення після тренувань. 

Треба притримуватися усіх рекомендацій лікаря і тренера, щоб уникнути небажаних побічних реакцій. При передозуваннях можлива гінекомастія, набряки і відкладання жиру по жіночому типу, атрофія яєчок. Втрата волосся, акне, збільшення простати. Препарат викликає ароматизацію, це треба враховувати. Слід приймати антиестрогени, можливо доведеться використовувати інгібітори ароматази. При прийомі цього препарату обов’язково треба пройти ПКТ — післякурсову терапію на відновлення організму. 

Необхідно здати тести і перевірити організм у лікаря. Курс має бути не більше 8 тижнів. Якщо треба продовжити курс — варто додати гонадотропін. Також слід контролювати рівень холестерину. Можливо треба буде додати Омега-3 в раціон. 

Перед прийомом треба впевнитися, що немає непереносимості тестостерону пропіонату, тестостерону-деканоату, тестостерону фенілпропіонату, тестостерону ізокапроату. У складі може бути соя чи арахіс, які теж можуть викликати алергію. Не можна використовувати препарат при раку передміхурової залози, раку грудної залози. Обережно приймати чоловікам після 65 років, слідкувати за станом нирок, печінки і тиском. 

Стероїд Шоп — магазин № 1 в Україні

Більшість анаболічних стероїдів було винайдено давно і спочатку використовувалися у медичних цілях. Пізніше їх почали використовувати спортсмени для покращення результатів у змаганнях. Це було продиктовано високою ефективність препаратів, які зменшували жир, збільшували м’язи у атлета, підвищували витривалість під час тренувань. Ці ефекти почали приваблювати спортсменів. У більшості дія стероїдів — імітація чоловічого гормону тестостерону. Такі препарати підвищують утворення білку в організмі і прискорюють анаболізм.

Синтетичні аналоги тестостерону попадають у кровообіг і починають діяти із клітинами скелету, м’язів, волосяним покровом, сальними залозами, ендокринними залозами і певними ділянками мозку, з жировими клітинами. Речовини встановлюють зв’язок із ядром клітини і цитоплазмою андрогенного типу. Після цього утворюють нові клітини білку. Тому анаболічні стероїди дуже ефективні і допомагають підготуватися до змагань. 

Якщо новачок хоче придбати курс стероїдів, консультанти можуть підібрати підходящі препарати. Консультанти мають досвід і кваліфікацію у спортивній сфері і можуть надати необхідну інформацію. До клієнта гарантується індивідуальний підхід, виходячи із побажань і нюансів. Оскільки на стероїдних курсах важливо враховувати усі фізіологічні чинники. До них можна віднести і вік, стать, алергії, захворювання, загальний фізичний стан. 

Перед покупкою слід взяти консультацію у лікаря і пройти необхідні обстеження організму. Порушення режиму прийому препаратів, сну, тренування, харчування може призвести до тяжких наслідків. Треба перевіряти й відсутність алергії на компоненти препаратів. Всі ці фактори дозволять безпечно приймати препарати і ефективно тренуватися й отримувати чудові результати.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022