Нетаньяху оголосив про посилення бойових дій в Секторі Газа

Подивитись всі дописи у розділі: Азія. Розміщено: 24.12.2023 в 20:49.
Нетаньяху оголосив про посилення бойових дій в Секторі Газа

Ізраїль посилює бойові дії на території Сектору Газа. Війна буде тривати до повного знищення терористичної організації ХАМАС.

Про це оголосив прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його відеозвернення.

«Громадяни Ізраїлю, ми поглиблюємо військові дії в Секторі Газа. Ми продовжимо війну до повної перемоги над ХАМАСом. Це єдиний шлях повернути наших викрадених, знищити ХАМАС і гарантувати, що Газа більше не буде загрозою для Ізраїлю», — заявив ізраїльський прем’єр.

Нетаньяху зазначив, що війна займе час, але військові, народ та уряд повні рішучості боротися до кінця.

«У війни є ціна, дуже важка ціна — життя наших воїнів-героїв. Ми робимо все, щоб зберегти їхні життя. Але одного ми не зробимо: ми не зупинимося, поки не доб’ємося перемоги», — сказав він.

Війна Ізраїлю та ХАМАС
Нагадаємо, 7 жовтня бойовики організації ХАМАС вторглися на територію Ізраїлю та захопили декілька населених пунктів, вбиваючи при цьому їх мирних мешканців. Ізраїль у відповідь оголосив про початок операції «Залізні мечі», а пізніше ввів війська на територію Сектору Газа, де і діяли бойовики ХАМАС.

Наприкінці листопада Ізраїль підписав з ХАМАС угоду про припинення вогню та звільнення заручників. Перемир’я тривало до 1 грудня, поки ЦАХАЛ не оголосив про зрив угоди через обстріл території Ізраїлю бойовиками ХАМАС.

Бойові дії в Секторі Газа супроводжується бомбардуваннями та обстрілами міст, в результаті чого гинуть цивільні. Ціла низка країн закликали Ізраїль більш обережно воювати з бойовиками ХАМАС, уникаючи загибелі цивільних. Водночас Нетаньяху заявляв, що міжнародний тиск не зупинить Ізраїль від продовження війни проти ХАМАСу.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022