В Україні воюють за майбутнє всієї Європи – глава Міноборони Фінляндії

Подивитись всі дописи у розділі: Війна України з росією. Розміщено: 25.12.2023 в 8:41.
В Україні воюють за майбутнє всієї Європи – глава Міноборони Фінляндії

24 грудня міністр оборони Фінляндії Антті Хякканен під час різдвяного привітання до миротворчих сил наголосив на широкомасштабному нападі РФ, зазначивши, що нині саме на фронті в Україні триває війна за майбутнє європейських країн.

Агресія Росії породила відчуття незахищеності та невизначеності в Європі та опосередковано в усьому світі. Ми отримали болючі докази того, що більша держава бачить своє право втручатися у вибір свого меншого сусіда і готова застосувати військову силу для досягнення власних цілей. Це питання долі – не лише України, а й усіх сусідніх з Росією держав. В Україні триває війна за майбутнє всієї Європи, — заявив Хякканен.

Глава Міноборони зазначив, що повномасштабне вторгнення РФ в Україну спонукало Фінляндію відмовитися від нейтралітету та стати членом НАТО.

Він також нагадав, що наприкінці року країна підписала угоду про співпрацю в галузі оборони між Фінляндією та Сполученими Штатами. Згідно з угодою, США також зобов’язуються захищати Фінляндію на двосторонній основі.

Зауважимо раніше президент Росії Володимир Путін попередив про початок “проблем” із сусідньою Фінляндією після того, як країна приєдналася до Організації Північноатлантичного договору на початку цього року.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022