Екрани для проектора: Як правильно вибрати потрібний тип екрана для проектора

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 03.01.2024 в 15:52.
Екрани для проектора: Як правильно вибрати потрібний тип екрана для проектора

Екран для проектора — важлива частина системи відеопроекції, яка своєю мірою відповідає за якість і чіткість зображення, що проектується на нього. Важливість вибору правильного типу екрана не можна переоцінити, оскільки від цього залежить ефективність використання проектора. Проекційний екран купити в Україні ви можете в магазині Showtime, який має великий асортимент екранів від різних виробників.

Екран для проектора: Конструктивні елементи та принцип функціонування

Будь-яка модель екрана для проектора є поверхнею, на яку проектується зображення. Конструкція цього пристрою включають всього два важливі елементи:

 1. Екранне полотно.

 2. Механізм, що підтримує це полотно у різних типах екранів.

Саме екранне полотно може бути різного розміру, якості, з різним типом покриття:

 • матове;

 • перламутрова;

 • транспарентне та ін.

Різні його типи характеризуються різними властивостями, що впливають на проектування картинки.

Як функціонують проекційні екрани?

Принцип функціонування екрана для проектора простий: пристрій створює направлений світловий потік, який падає екран, формуючи зображення. Якість цього зображення багато в чому залежить від властивостей екрана, таких як різкість, контрастність і перенесення кольорів.

Особливості вибору проекційного екрана

Вибір правильного типу екрана проектора відіграє ключову роль у забезпеченні оптимального відтворення зображення. Неправильно підібраний екран може викликати низку проблем:

 1. Втрата якості зображення — використання несумісного екрана може призвести до втрати різкості та чіткості зображення, що суттєво зменшить візуальне сприйняття презентації, фільму чи іншого контенту.

 2. Проблеми з установкою — неправильно вибраний тип проекційного екрана може створити труднощі при установці, особливо в обмежених просторах.

 3. Відображення та відблиски — якісний екран для проектора не створюватиме зайві відблиски та відображення, заважатиме комфортному перегляду, знижувати сприйманий контраст.

Магазин Showtime пропонує до покупки лише якісні проекційні екрани від перевірених та надійних виробників.

Типи екранів для проектора у Showtime

У нашому магазині ви побачите широкий вибір екранів для проекторів від провідних брендів, таких як 2E42 AV Screen, Adeo, Charmount, Elite Screens, Epson, Grandview, Logan, Projecta та інших відомих виробників. Різноманітність асортименту дозволяє нашим покупцям вибрати тип екрана, потрібний для успішної реалізації різних сценаріїв:

 1. Моторизовані — це екрани з автоматичним механізмом опускання та підняття, що забезпечує зручність їх використання.

 2. Настінні — такі моделі екранів прості та зручні в установці, вони кріпляться безпосередньо на стіну.

 3. Настінні (з механізмом повернення) — це екрани, які після використання повертаються в корпус, що зручно для їх зберігання та економії місця.

 4. Пересувні (на рамі) — це мобільні екрани, що легко переміщуються, зручні при переміщенні всередині приміщення.

 5. Переносні (на тринозі) — легкі та портативні переносні проекційні екрани ідеально підходять для реалізації різних проектів, у різних місцях.

 6. Натяжні (на люверсах) — такі екрани на спеціальній рамі, що забезпечує ідеально рівну поверхню для проектування.

На що важливо звертати увагу під час вибору хорошого проекційного екрану?

З усіх параметрів екранів для проектора, при виборі конкретної моделі, важливо враховувати наступне:

 • розмір та співвідношення сторін — виберіть екран, який відповідає розмірам приміщення та співвідношенню сторін зображення;

 • властивості полотна екрана  — вибирайте тип полотна залежно від освітлення з урахуванням вимог до якості зображення;

 • монтаж — обов’язково враховуйте місце та спосіб встановлення екрана, щоб уникнути проблем під час його монтажу.

Як у Showtime купити екран для проектора?

Інтернет-магазин Showtime є надійним партнером при виборі екрана для проектора та пропонує найкращий в Україні вибір проекційних екранів від найвідоміших виробників. Купити екран для проектора з доставленням у Києві та по всій території України пропонує онлайн магазин Showtime. Вибирайте модель, бездоганну якість і високі технічні обраного вами пристрою ми гарантуємо!

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022