Поширені Помилки, Яких Слід Уникати За Парних Ставок

Подивитись всі дописи у розділі: Прес-релізи. Розміщено: 22.05.2024 в 16:42.
Поширені Помилки, Яких Слід Уникати За Парних Ставок

Хоча ставки на відповідність часто вважаються заплутаною та довготривалою діяльністю, насправді це стосується лише початкового процесу навчання. Звичайно, може знадобитися деякий час, щоб зрозуміти, як працює процес, які пропозиції ви можете використовувати, і як максимізувати свій прибуток, але трохи практики та правильні вказівки, ви зможете летіти почніть і отримайте легкий вступ до сумісних ставок.

Звичайно, ми люди та робимо помилки, але їх легко виявити та виправити або навіть запобігти їх виникненню. У цьому блозі ми розглянемо деякі поширені помилки, які допускають люди під час ставки на відповідність, і розповімо вам, як помітити та навіть уникнути їх самостійно. 

Розуміння основ матчевих ставок

Ставки на відповідність, у найпростішому розумінні, охоплюють усі основи ставки для максимального забезпечення безпеки, незалежно від результату. Це робиться, використовуючи переваги безкоштовних ставок, які багато букмекерів, як, наприклад, Parik24, надають новим і лояльним клієнтам. Після того, як ви зробите обидві необхідні ставки, все покрито; команда виграти та те ж саме не виграти, наприклад. Основна плутанина виникає через те, що існують сотні різних букмекерських контор, усі з індивідуальними пропозиціями, і може бути важко знайти найкращі з них, щоб потенційно заробити гроші в Інтернеті в Україні, не витрачаючи години безперервно на пошуки Інтернету. їх. 

Кроки для відповідних ставок прості; знайдіть безкоштовну пропозицію ставок, заповніть критерії, візьміть безкоштовну ставку та розмістіть її на ринку з відповідними коефіцієнтами, знайдіть протилежну ставку на біржі ставок і зробіть ставку, використовуючи стільки грошей, скільки потрібно, щоб збалансувати прибуток від обох ця ставка та безкоштовна ставка.

Оскільки в цей процес залучено математику, деяким людям може бути важко впоратися з ним, тому було створено калькулятор відповідних ставок. Ставки на відповідні ставки є одним із найефективніших способів заробити гроші на сайтах ставок, і, поряд із цією ефективністю, вони також на 100% безпечні, якщо робити це правильно. Розуміння основ є найкращою відправною точкою, як і з будь-яким процесом, оскільки закладення фундаменту означає, що ви маєте з чого почати й можете будувати на основі цих знань.

Не використовувати біржу ставок

Одна з найбільших речей, які люди ігнорують, якщо не навчилися належним чином робити ставки на відповідність, полягає в тому, що ви повинні використовувати біржу ставок, щоб охопити протилежний ринок. Біржа ставок, наприклад Betfair або Smarkets, є букмекерською конторою, яка пропонує Lay Bets — ставку на те, що подія НЕ відбулася, а не Back Bets. 

Після того, як ви зробите ставку «Назад», скажімо, «Ліверпуль» виграє свою наступну гру, ви можете повірити, що покриття інших варіантів тут означало б просто зробити ставку на перемогу опонента, але це не поширювалося б на нічию, тобто вона має 2 різні шанси програти замість лише 1. Щоб виправити це, ви використовуєте біржу ставок, яка охоплює подію «Ліверпуль НЕ виграє», тобто нічия, а також перемога іншої команди, все в одне значення коефіцієнта.

Цієї помилки легко уникнути, просто зареєструвавшись на біржі ставок і розуміючи, як на ній орієнтуватися, внісши необхідні кошти та завжди охоплюючи обидві сторони ринку.

Використовуйте калькулятор для своїх ставок

Третя – і, мабуть, найпростіша помилка, яку допускають під час ставок на відповідність – це виконання математики та розрахунків вручну. Звичайно, ви можете бути винятковими в математиці та легко складати необхідні рівняння в голові, але використання будь-якого калькулятора ставок значно полегшує ваше життя та процес. Як згадувалося раніше, калькулятор відповідних ставок був створений, щоб полегшити процес для всіх. За допомогою калькулятора ви можете визначити, скільки вам потрібно зробити на кожній стороні ставки, щоб отримати максимальний прибуток. На нашому сайті є кілька різних калькуляторів не лише для збігових ставок, але й для калькуляторів накопичувальних ставок та інших множників.

Перевірте положення та умови

Чимало пропозицій щодо реєстрації в букмекерських конторах містять приховані вимоги щодо ставок або іншу інформацію, приховану в умовах. Попри те, що багато людей пропускають ці Загальні положення та умови, важливо прочитати та зрозуміти їх під час підбору ставок. Це особливо важливо, оскільки ви будете використовувати цілу низку різних букмекерських контор під час своїх пригод зі ставками, і кожна з них матиме власний набір правил, яких ви повинні дотримуватися, і критерії, яким ви повинні відповідати. 

Як і попередньої поширеної помилки, цієї легко уникнути, звернувши увагу на Правила та умови. Важливою частиною процесу є переконання, що ви повністю прочитали П+У, незалежно від того, яку букмекерську контору ви використовуєте для конкретної відповідної ставки. Використовуючи OddsMonkey для будь-якої відповідної інформації про ставки, знайти те, що ви шукаєте, дуже просто.

Слідкуйте за своїми ставками!

Це досить велика проблема, і вона виникає, коли використовується кілька різних пропозицій. Ця проблема виникає головним чином через те, що люди втрачають уявлення про те, в яких букмекерських конторах вони робили свої кваліфікаційні ставки, і втрачають уявлення про те, де зберігаються їхні гроші та прибуток. Важливо мати певний метод відстеження кожної зробленої ставки, яка сторона ставки виграла та де знаходяться ваші гроші протягом усього процесу підбору ставок. 

Один із найпростіших і найефективніших способів відстежувати процес — створити електронну таблицю з усіма вашими коштами та використаними пропозиціями. Це можна навіть розділити на 2 аркуші; один для відстеження грошей і один для відстеження пропозицій. Загальну проблему можна вирішити, якщо ви знайшли час, щоб налаштувати належне керування нею – початкове налаштування електронної таблиці, як ця, займе більше часу, ніж її фактичне використання.

Сподіваємось, ця стаття допомогла вам зрозуміти деякі поширені помилки, яких слід уникати, починаючи робити ставки на відповідність. У нас є низка корисних посібників щодо ставок на відповідність, як-от наша остання стаття з поясненнями щодо гарантованих найкращих коефіцієнтів.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022