Купити шини і спецтехніку у компанії «ГРОССЛІФТ»

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 28.06.2024 в 13:57.
Купити шини і спецтехніку у компанії «ГРОССЛІФТ»

Важка спецтехніка використовується у складних умовах. Великі навантаження, різне дорожнє покриття (при роботі в складських приміщеннях або на вулиці) та інші фактори висувають свої вимоги до вибору шин. Вони мають бути якісними та відповідати великій кількості параметрів для тривалої, безпечної і ефективної експлуатації. 

Компанія «ГРОССЛІФТ» пропонує високоякісні шини для спецтехніки від перевірених виробників. Ви можете купити їх за доступними цінами і з доставкою по Україні. 

Вибір шин для спецтехніки

Перш ніж купити шини для вилкових навантажувачів або іншої спецтехніки важливо врахувати наступні параметри:

 • вантажопідємність навантажувача на який повинна ставитися резина 

 • розмір резини (в дюймах);

 • кількість годин роботи навантажувача за добу;

 • максимальна дистанція, яку навантажувач долає з вантажем.

Шини для спецтехніки мають бути стійкими, з достатнім тяговим зусиллям, забезпечувати хороше зчеплення, міцними до проколів та порізів. Покришки для вилкових навантажувачів є суцільнолиті (повністю зроблені із резини, стійкі до проколів, порізів) і пневматичні  (камерні, мають хороші амортизаційні властивості та “м’який хід”) і більш пристосовані до важких умов експлуатації з великим навантаженням. 

В каталозі «ГРОССЛІФТ» ви можете замовити:

 1. Шини Trelleborg. Цей виробник займається виготовленням високоякісних шин понад 100 років. Вони відрізняються зносостійкістю, безпечністю і довговічністю. Виготовлення відбувається з використанням нових технологій, вдосконалених гумових сумішей і функціональних протекторних малюнків. Ви можете купити шини Trelleborg для:

 • вилкових автонавантажувачів;

 • міні-навантажувачів з фрикційним поворотом. 

 1. Шини Salsons – цільнолиті із міцної гуми, надійні і довговічні. В каталозі «ГРОССЛІФТ» ви можете обрати і купити шини Salsons за дуже вигідними цінами

За необхідності менеджери «ГРОССЛІФТ» допоможуть обрати якісні і недорогі покришки конкретно для вашої спецтехніки. 

Спецтехніка і шини – продаж на вигідних умовах

Компанія «ГРОССЛІФТ» — один із лідерів у сфері продажу і оренди складської техніки в Україні. Вона пропонує широкий асортимент машин, обладнання і широкий спектр послуг, що забезпечить зручну і ефективну роботу складських об’єктів. 

Компанія здійснює продаж нових та б/у машин різного типу від виробників TOYOTA, BT, TCM. NISSAN, CLARK, Maximal, XILIN та інші. В каталозі ви можете обрати навантажувачі, річтраки, штабелери, електричні та гідравлічні візки, а також запчастини, акумулятори і шини до них. 

До переліку послуг компанії «ГРОССЛІФТ» входять:

 1. Оренда складської техніки. 

 2. Продаж нових і б/у навантажувачів.  

 3. Trade-In викуп. Обмін вашого старого навантажувача із доплатою на новий. 

 4. Лізинг. Покупка техніки із поступовою виплатою вартості. 

 5. Сервіс – ремонт і технічне обслуговування навантажувачів.

«ГРОССЛІФТ» — це надійний партнер, що пропонує якісну і довговічну техніку, а також шини, обладнання і запчастини до неї на вигідних умовах.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022