Привітання українською


Всім відомо, що вітаючи близьку та рідну людину головне не дорогий подарунок, а увага та щирість у вітальних словах та привітаннях, здатна зробити свято цікавим та приємним. Мова йде скоріше про гарні і щирі привітання, виражені в невеликому вірші, тексті, іскрометній фразі. Часом підготувати самостійне влучне привітання важко через брак часу або невміння складати вірші, тому на нашому сайті ви зможете підібрати потрібні слова до певної ситуації, вибравши їх серед великої кількості привітань на всі випадки життя для близької чи коханої людини для колеги по роботі та для ювілярів.

Щирі вітання з днем народження, новим роком, ювілеєм, весіллям, новосіллям та іншими святами здатні не тільки замінити подарунки, але й не залишити байдужою одаровану вами людину. Кілька теплих і ніжних віршованих рядків зібраних на нашому ресурсі, здатні підняти настрій усій компанії та залишити приємні спогади про святкову подію та ваше привітання.

У колекцію привітань постійно додаються нові - строгі, прикольні, незвичайні і яскраві, в прозі і у віршах. Новинки неодмінно розділяються по каталогу спеціального календаря: весілля, народження малюка, вихід на пенсію, день народження, новий рік, 9 травня.

Наш календар свят стане вашим провідником у світі урочистих дат і подій. Він підкаже, кого і коли потрібно привітати. А щоб сімейні та корпоративні свята стали веселими і такими що запам'ятовуються, загляньте в розділ «До свята», в якому ви знайдете сценарії, тости, ігри, конкурси та рецепти. Вони допоможуть вам провести чудове свято для дітей і дорослих, милу вечірку або грандіозне торжество з нагоди весілля або ювілею.

Ми дякуємо наших постійних авторів привітань за талант і щирість, і готові публікувати всі вподобані авторські вірші-привітання, надіслані на нашу електронну пошту.

Заходьте на Rivnist.in.ua та ви самі переконаєтеся, наскільки яскравіше стає життя з красивими привітаннями та веселими святами!

Віршовані привітання


Життя прекрасне, яскраве і насичене приємними святами. І кожне свято можна зробити подією яка запам’ятається надовго приємними враженнями та спогадами. І одним з факторів вдалого святкування є гарні привітання ,адже від слів сказаних на адресу винуватця торжества залежить враження про вас не тільки винуватця а й всіх присутніх на святі. Зробіть приємне своїм близьким у святкові дні подарувавши їм віршовані привітання. А вибрати доречне до вашого випадку привітання ви можете на нашому сайті, де зібрані оригінальні на цікаві привітання на всі випадки життя.

Щасливих свят!© Рівність у доступі до інформації в Україні. Привітання українською на Rivnist.In.Ua