Шпалери (обої) на робочий стіл


Новорічні шпалери Патріотичні українські шпалери Hi-Tech шпалери
Шпалери до Дня закоханих Аніме шпалери Шпалери до 2017 року

Шпалери у високій роздільній здатності


Шпалери для робочого столу (обої на робочий стіл) виставлені на сайті Rivnist.in.ua, мають масу позитивних якостей, але, на жаль, не є ексклюзивними світлинами. Фотографії зібрані з різних сайтів, які знаходяться у відкритому доступі.
Але найголовніше те, що ми постаралися зібрати розкидані шпалери (обої) на робочий стіл і об'єднати їх в нашій галереї, згрупувавши за тематичними розділами. Це у нас прекрасно вийшло, і залишилося невирішеним лише питання авторства. Так як дані шпалери для робочого столу були створені кимось іншим, а не нами, при необхідності (наприклад, запиті реального автора) ми видалимо дану картинку з сайту.
Також кожен відвідувач нашого сайту може додати до нашої колекції зображень на робочий стіл свої світлини виславши їх нам на електронну адресу - rivnist песик yandex.ua. Ми не повідомляємо терміни розміщення та зробимо все щоб якнайшвидше ваші світлини були розмішені в нашому каталозі шпалер на робочий стіл, при умові, що вони будуть на нашу думку цікаві відвідувачам каталогу шпалер.

© Рівність у доступі до інформації в Україні. Шпалери на робочий стіл на Rivnist.In.Ua