Гідравлічний прес: характеристики і сфера застосування
Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 23.07.2016 в 10:30.В даний час гідравлічні преси — це обладнання, яке використовується практично у всіх сферах діяльності людини. Функції таких пристроїв дозволяють застосовувати їх на безлічі виробництв і для самих різних цілей.
Гідравлічні преси влаштовані досить просто і служать в основному для сильного стиснення будь-якого матеріалу. Також дане обладнання часто використовують там, де потрібно провести деформацію деталей, для пакетування матеріалу в брикети або для виготовлення різної продукції.
Сьогодні придбати потрібний гідравлічний прес легко можна на http://press-udarnyi.com.ua/. Гідравлічні преси виробництва підходять для переробки виробничих відходів і макулатури, дозволяють економити простір для зберігання відходів і отримувати прибуток від утилізації спресованих кіп.
Потрібно сказати, що гідравлічні преси здавна застосовуються для таких цілей, як виготовлення масла, наприклад, або віджимання соку з винограду. Що стосується теперішнього часу, зараз широке застосування преси знайшли на меблевих фабриках, підприємствах з виготовлення фанери, МДФ і виробництва пластмасових виробів.
Конструкція таких пристроїв включає в себе два сполучених між собою циліндра різних розмірів. При цьому ємність заповнюється спеціальною рідиною, а в основі роботи гідравлічного циліндра лежить закон Паскаля, згідно з яким, тиск передається по всій поверхні і напрямку.
Крім циліндрів і робочої рідини в складі гідравлічних пресів присутні додаткові елементи. Принцип роботи всього пристрою наступний: за допомогою спеціальних насосів, що працюють за допомогою акумуляторних приводів, вода або масло подаються в циліндри. Для подачі в циліндри рідина знаходиться в спеціальних баках, в які рідина подається за допомогою високого тиску. Трубопровід з’єднує всі елементи, а працює вся установка від електричного приводу.
Застосовувані на виробництві гідравлічні преси за своїм призначенням поділяються на пристрої, які працюють з металами і преси, що працюють з іншими матеріалами. Також преси класифікують на пристрої для штампування і кування матеріалу, на преси для видавлювання, складальних робіт і обробки відходів.